ARA

HİZMETLERİMİZ

ELEKTRONİK TASARIM

Günümüzde teknolojinin hayat ile iç içe olması, birçok firmanın hizmetlerini teknolojik olarak güçlendirme isteğini de beraberinde getirmiştir.

Elektronik tasarım, geniş bir literatürü olan ve uzmanlaşmayı gerektiren bir alandır. Birçok firma, teknolojik destek olarak; yazılım, elektronik veya yazılım-elektronik desteği almaktadırlar.

Argetek Elektronik, müşterilerine uzman* kadrosu ile elektronik otomasyon desteği sunmaktadır.

Elektronik Tasarım desteğinde başlıca;

1. Elektronik Devre Tasarımı
2. Gömülü Sistem Tasarımı
3. Haberleşme Elektroniği

Hizmetleri sunulmaktadır.

 

 

 

*Kadromuz herbiri alanında uzman mühendislerden oluşmaktadır.

YAZILIM GELİŞTİRME

İlk bilgisayarın icadı, ilk iş bilgisayarlarının kullanılmaya başlanması, ilk kişisel bilgisayarın tasarlanması, işletim sistemleri ve günümüz…

Bilgisayarların iş ve günlük hayatımıza bu kadar dâhil olmaları beraberlerinde ciddi bilişim ihtiyaçlarını getirmektedir. Bugün birçok alanda yapılan işlerin daha seri ve daha hassas olması nedeniyle bilgisayarlar yardımıyla yapılması tercih edilmektedir.

Artık bir doktorun ameliyat yaparken mikro veya nano cerrahi gibi yöntemi kullanması, bir kavanoz üreticisinin(üretilen ürünün teknolojik özelliği olmamasına rağmen)ERP yazılımlarını kullanması, bir öğretmenin öğrencilerine internet kullanarak eğitim vermesi gibi birçok örnek bilgisayar ve yazılım teknolojilerinin hayatımızdaki yerini göstermektedir.

Argetek Elektronik, müşterilerinin özel yazılım isteklerine uzman ve tecrübeli kadrosu ile hızlı ve pratik çözümler sunmaktadır.

Başlıca Yazılım Geliştirme Hizmetleri;

1. Kurumsal Yazılım Geliştirme
a. ERP Uygulamaları
b. Mağaza Uygulamaları
2. Veri Tabanı Uygulamaları
3. Proje Bazlı Yazılım Geliştirme
4. Görüntü İşleme Uygulamaları

 

 

 

*Proje, müşteri ile belirlenen proje bitiş tarihinde kaynak kodları ve çalışabilir bir program /programlar seklinde teslim edilir.